Výsledky turnaje 2011

Turnajů se zúčastnilo 66 mužstev, celkem 740 dětí od 6 do 12let
Celkem se v areálu pohybovalo na 2 000 dětí, trenérů, rodičů, diváku nejen z Ostrova.

POŘADÍ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ:

r. 2005    POHÁR MDDM OSTROV
Hrálo se systémem každý s každým.
1. SK SLAVIA PRAHA
2. FK OSTROV II.
3. FK BÍLINA
4. FK BANÍK MOST
5. FK BANÍK SOKOLOV
6. FK OSTROV I.

r. 2004    POHÁR WELDCON
Celkem se turnaje zúčastnilo 12 mužstev, která byla rozdělena do dvou 6 členných skupin.
Ve skupinách se hrálo každý s každým.
Mužstva která skončila ve skupinách na 1. a 2. místě hrála mezi sebou semifinále.
Vítězové si to rozdali ve finále o 1. a 2. místo v turnaji.
Ostatní hráli o pořadí od 5. do 12. místa.
1. SK SLAVIA PRAHA
2. 1.FC K.VARY
3. FK UNION CHEB
4. FC VIKTORIA PLZEŇ
5. FC VIKTORIA M.LÁZNĚ
6. FC CHOMUTOV
7. DUKLA PRAHA
8. FK BANÍK SOKOLOV
9. FK KADAŇ
10. RAVEL ÚSTÍ NAD LABEM
11. FK TACHOV
12. FK OSTROV

r. 2003    POHÁR NG ELEKTRO
Celkem se turnaje zúčatnilo 14 mužstev, která byla rozdělena do dvou 7 členných skupin.
Ve skupinách se hrálo každý s každým.
Mužstva která skončila ve skupinách na 1. a 2. místě hrála mezi sebou semifinále.
Vítězové si to rozdali ve finále o 1. a 2. místo v turnaji.
Ostatní hráli o pořadí od 5. do 14. místa.
1. SK SLAVIA PRAHA ročník 2003
2. AFK LOKO CHOMUTOV
3. SK MOTORLET PRAHA
4. VČSA ERVĚNICE
5. FK MLADÁ BOLESLAV
6. FK NEŠTĚMICE
7. ČESKO – NĚMECKÁ FOTBALOVÁ ŠKOLA
8. SK SLAVIA PRAHA ročník 04
9. FC VIKTORIA M.LÁZNĚ
10. FK BANÍK MOST
11. FK BANÍK SOKOLOV
12. FC VIKTORIA M.LÁZNĚ
13. FK OSTROV
14. FC CHOMUTOV

r. 2002    POHÁR ZEDNICTVÍ KOUDELKA
Celkem se turnaje zúčatnilo 14 mužstev, která byla rozdělena do dvou 7 členných skupin.
Ve skupinách se hrálo každý s každým.
Mužstva která skončila ve skupinách na 1. a 2. místě hrála mezi sebou semifinále.
Vítězové si to rozdali ve finále o 1. a 2. místo v turnaji.
Ostatní hráli o pořadí od 5. do 14. místa.
1. SK KLADNO
2. FK CHMEL BLŠANY
3. FC VIKTORIA PLZEN – dívky
4. ČESKO – NĚMECKÁ FOTBALOVÁ ŠKOLA
5. FK OSTROV
6. FK BANÍK SOKOLOV
7. FK JUNIOR DĚČÍN
8. 1.FC K.VARY
9. FK BANÍK MOST
10. SPARTAK CHODOV
11. FK KADAN
12. FK TACHOV
13. AFK LOKO CHOMUTOV
14. FC CHOMUTOV

r. 2000/01    POHÁR CONCORDIA marketink
Celkem se turnaje zúčatnilo 14 mužstev, která byla rozdělena do dvou 7 členných skupin.
Ve skupinách se hrálo každý s každým.
Mužstva která skončila ve skupinách na 1. a 2. místě hrála mezi sebou semifinále.
Vítězové si to rozdali ve finále o 1. a 2. místo v turnaji.
Ostatní hráli o pořadí od 5. do 14. místa.
1. FK BANÍK MOST
2. 1.FC K.VARY
3. FC VIKTORIA PLZEŇ
4. SK SLAVIA PRAHA
5. FK NEŠTĚMICE
6. FK MLADÁ BOLESLAV
7. RAVEL ÚSTÍ NAD LABEM ročník 2001
8. SK KLADNO
9. FK BANÍK SOKOLOV
10. FK OSTROV
11. FK JUNIOR DĚČÍN
12. FC CHOMUTOV
13. RAVEL ÚSTÍ NAD LABEM ročník 2000
14. FK SIAD SOUŠ

r. 1998/99    18.ROČNÍK O POHÁR MĚSTA OSTROVA
Celkem se turnaje zúčastnilo 6 mužstev, která hrála každý s každým.
1. FC CHOMUTOV
2. FK OSTROV
3. 1. FC K.VARY
4. FK BANÍK SOKOLOV
5. FC VIKTORIA M.LÁZNĚ
6. FK TACHOV
Z každého mužstva byl vyhlášen nejlepší hráč to je 66 hráčů.

Nejlepší hráči Ostrova:
za r. 2005 – DAVID HRÁDELA a MARTIN KROUPA
za r. 2004 – TOMÁŠ JEŽEK
za r. 2003 – MATYÁŠ REINL
za r. 2002 – DAVID MARTIŠKA
za r. 2000/01 – PETR ČEČÁK
za r. 1998/99 – TOMÁŠ LEMÁK

V průběhu turnajů byl pro děti připraven doprovodný program
Dovednostní soutěže + ukázky fotbalové artistiky s panem Janem Skorkovským
Pro nejmenší skákací hrad a bohatá tombola nejenom pro děti.
Jako překvapení dne byl přivezen mistrovský pohár od vítěze 1.ligy FC VIKTORIA PLZEŇ.
S pohárem se mohla jednotlivá mužstva a také veřejnost vyfotit.