Výsledky turnaje 2013

Turnajů se zúčastnilo 51 mužstev, cca 600 dětí od 6 do 15 let.
Z každého mužstva byl vybrán nejlepší hráč.

POŘADÍ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ:

O POHÁR STAROSTY MĚSTA OSTROVA

r. 1998/1999 – starší žáci U15/U14
Hrálo se systémem každý s každým.

1. JFG WENDELSTEIN (SRN) (nejlepší hráč Thomas Nerreter)
2. 1.FC KARLOVY VARY (nejlepší hráč Štěpán Dubnička)
3. FK LITVÍNOV (nejlepší hráč Josef Capourek)
4. FK BANÍK SOKOLOV (nejlepší hráč Tomáš Holík)
5. FK OSTROV (nejlepší hráč Kien Le Xuan Trung)
6. FK KADAŇ (nejlepší hráč Martin Kocík)

O POHÁR SPOLEČNOSTI OMA CZ

r. 2000/2001 – mladší žáci U13/U12
Hrálo se systémem každý s každým.

 1. SK SLAVIE PRAHA (nejlepší hráč Tomáš Bican)
 2. FK OSTROV (nejlepší hráč Jan Sýkora)
 3. 1.FC KARLOVY VARY (nejlepší hráč Lukáš Šulc)
 4. JFG LUISENBURG (SRN) (nejlepší hráč Johannes Botzl)
 5. JFG WENDELSTEIN (SRN) (nejlepší hráč Jonas Pruschowitz)
 6. FK BANÍK SOKOLOV (nejlepší hráč Jakub Jílek)

O POHÁR SPOLEČNOSTI MÜLLER FOOD ADDITIVE

r. 2002 – starší přípravka U11
Celkem se turnaje zúčastnilo 10 mužstev, která byla rozdělena do dvou 5-ti členných skupin. Ve skupinách se hrálo každý s každým.
Dle pořadí ve skupinách pak mužstva hrála mezi sebou o konečné pořadí.

1. FC VIKTORIE PLZEŇ II (nejlepší hráč Adam Pešek)
2. FK KADAŇ (nejlepší hráč Lukáš Vlach)
3. FK ÚSTÍ NAD LABEM (nejlepší hráč Adam Čišovský)
4. FK OSTROV (nejlepší hráč Jakub Homolka)
5. SPARTAK CHODOV/FK N.ROLE (nejlepší hráč Daniel Tesař)
6. FC VIKTORIE PLZEŇ I (nejlepší hráč Tomáš Buranský)
7. SK FORWARD ONE (DĚČÍN) (nejlepší hráč Stanislav Kočka)
8. FK TACHOV (nejlepší hráč Petr Kořínek)
9. JFG WENDELSTEIN (SRN) (nejlepší hráč Joschvar Roth)
10. AFK LOKO CHOMUTOV (nejlepší hráč Matěj Pochman)

HLAVNÍ PARTNER TURNAJE – SPOZ

r. 2003 – starší přípravka U10
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FC VIKTORIE PLZEŇ (nejlepší hráč Dominik Kalina)
2. FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (nejlepší hráč Petr Suchan)
3. FK ÚSTÍ NAD LABEM (nejlepší hráč Jonáš Bzura)
4. SK SLANÝ (nejlepší hráč Vojtěch Veselý)
5. FC CHOMUTOV (nejlepší hráč Tereza Fričová)
6. FK BANÍK SOKOLOV (nejlepší hráč Radim Stehlík)
7. FK TACHOV (nejlepší hráč Dominik Pernglau)
8. FK OSTROV (nejlepší hráč Lukáš Slavík)

O POHÁR SPOLEČNOSTI J.P.L.LEŠENÍ

r. 2004 – mladší přípravka U9
Hrálo se systémem každý s každým.

1. SK JIČÍN (nejlepší hráč Lukáš Chrpa)
2. JFG WENDELSTEIN (SRN) (nejlepší hráč Tim Wagner)
3. FC CHOMUTOV (nejlepší hráč Tomáš Šilar)
4. FK TACHOV (nejlepší hráč Pavel Gaszczyk)
5. 1.FC KARLOVY VARY (nejlepší hráč Matyáš Kruml)
6. FK HVĚZDA CHEB (nejlepší hráč Adam Čížek)
7. FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (nejlepší hráč Jindra Brill)
8. FK OSTROV (nejlepší hráč Filip Přerost)

O POHÁR SPOLEČNOSTI S.V.I.RUBIKON

r. 2005 – mladší přípravka U8
Hrálo se systémem každý s každým.

1. JFG WENDELSTEIN (SRN) (nejlepší hráč Nikolas Bronkonvalas)
2. 1.FC KARLOVY VARY (nejlepší hráč Zdeněk Odut)
3. FK BANÍK SOKOLOV (nejlepší hráč Dominik Fuchs)
4. FK HVĚZDA CHEB (nejlepší hráč Karem El Amri)
5. SK FORWARD ONE (DĚČÍN) (nejlepší hráč Kuba Zelingr)
6. FK OSTROV (nejlepší hráč Lenka Burešová)
7. SPARTAK HORNÍ SLAVKOV (nejlepší hráč Tomáš Záhorský)

O POHÁR SPOLEČNOSTI MDDM OSTROV

r. 2006 – mladší přípravka U7
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK HVĚZDA CHEB (nejlepší hráč Roman Schimer)
2. SPARTAK CHODOV (nejlepší hráč Marek Dolejš)
3. FK OSTROV (nejlepší hráč Daniel Eisenkolb)
4. FK LOUNY (nejlepší hráč Filip Klimt)
5. FK KADAŇ (nejlepší hráč Jindra Hefner)
6. FK TACHOV (nejlepší hráč Šimon Čmiko)