Výsledky turnaje 2014

Turnajů se zúčastnilo 58 mužstev, cca 640 dětí od 6 do 14 let.

Z každého mužstva byl vybrán nejlepší hráč.

 

POŘADÍ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ:

21. ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA OSTROVA

r. 2001 – starší žáci U13
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK OSTROV nejlepší hráč Erik Hůrka
2. FK BANÍK STŘÍBRO nejlepší hráč Aleš Demeter
3. LOKO VLTAVÍN nejlepší hráč Jonáš Rys
4. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Ludvík Zemánek
5. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Josef Heřmánek
6. VČSA ERVĚNICE nejlepší hráč Tobiáš Leden
7. FK HVĚZDA CHEB nejlepší hráč Karel Gabriel

 

O POHÁR SPOLEČNOSTI VEGA

r. 2002 – starší žáci U12
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Jakub Nedbalý
2. FK HVĚZDA CHEB nejlepší hráč Václav Uzel
3. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Jakub Gabriel
4. FC VIKTORIA PLZEŇ (dívky) nejlepší hráč Zuzana Lemáková
5. FK OSTROV nejlepší hráč Veronika Butešová
6. FC CHOMUTOV nejlepší hráč Radek Charvát
7. AFK LOKO CHOMUTOV nejlepší hráč Lukáš Rusník

 

O POHÁR SPOLEČNOSTI W ELECTRIC

r. 2003 – starší žáci U11
Hrálo se systémem každý s každým.

1. SPARTAK HORNÍ SLAVKOV nejlepší hráč Jiří Michovský
2. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Václav Kraus
3. SK SLANÝ nejlepší hráč Vojtěch Veselý
4. FK BANÍK MOST nejlepší hráč Adam Neckář
5. FC VIKTORIE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ nejlepší hráč Petr Suchan
6.FK NOVÁ ROLE/CHODOV nejlepší hráč František Koch
7. FK OSTROV nejlepší hráč Vojta Červenka
8. FK TACHOV nejlepší hráč Aleš Plincenger
9. LOKO KARLOVY VARY nejlepší hráč David Dubský

 

O POHÁR SPOLEČNOSTI NICKELMANN

LADISLAV KRYKORKA 

r. 2004 – starší žáci U10
Hrálo se systémem každý s každým.

1. SK JIČÍN nejlepší hráč Nicolas Filip
2. FK BANÍK MOST nejlepší hráč Jindra Musil
3. FK HVĚZDA CHEB nejlepší hráč Filip Toth
4. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Šimon Surma
5. FK TACHOV nejlepší hráč Lukáš Hudler
6. FC CHOMUTOV nejlepší hráč Filip Krása
7. FK OSTROV nejlepší hráč Milan Lexa
8. SPARTAK HORNÍ SLAVKOV nejlepší hráč Adéla Skalická
9. SK JUNIOR ŽATEC nejlepší hráč Lukáš Kuna

 

O POHÁR SPOLEČNOSTI S.V.I. RUBIKON 

r. 2005 – starší žáci U9
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK TACHOV nejlepší hráč Lukáš Tolar
2. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Samuel Šťastný
3. FC VIKTORIE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ nejlepší hráč David Tomi
4. FK OSTROV I nejlepší hráč Jan Kovalčík
5. SK JUNIOR ŽATEC nejlepší hráč Ondřej Kadlec
6. FK HVĚZDA CHEB nejlepší hráč Karem El Amri
7. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Dominik Fuchs
8. FC CHEB nejlepší hráč Marie Menclová
9. FK OSTROV II nejlepší hráč Tobias Skreptáč

 

O POHÁR SPOLEČNOSTI ZEDNICTVÍ KOUDELKA

r. 2006– starší žáci U8
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK HVĚZDA CHEB nejlepší hráč Filip Berka
2. FK ADMIRA PRAHA nejlepší hráč Richard David
3. FC VIKTORIE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ nejlepší hráč Karel Rmoutil
4. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Matěj Borolič
5. SPARTAK HORNÍ SLAVKOV nejlepší hráč Matyáš Putera
6. FK KADAŇ nejlepší hráč Adam Rajtr
7. FC CHEB nejlepší hráč Ondřej Sedlák
8. FK OSTROV nejlepší hráč Jan Kožíšek
9. SK JUNIOR ŽATEC nejlepší hráč Petr Pachta

 

O POHÁR SPOLEČNOSTI MDDM OSTROV

r. 2007– starší žáci U7
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK BANÍK MOST nejlepší hráč Luboš Studený
2. LOKO KARLOVY VARY nejlepší hráč Tomáš Volný
3. FK KADAŇ nejlepší hráč Jakub Podzimek
4. FK OSTROV nejlepší hráč Pavel Ďurinský
5. FK HVĚZDA CHEB nejlepší hráč Martin Sigl
6. FK TACHOV nejlepší hráč Martin Burian
7. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Jan Zábojník
8. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Lukáš Holba