Výsledky turnaje 2017

Umístění, nejlepší hráči

Ročník 2002/2003- 24. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY MĚSTA OSTROV

1. FK TACHOV nejlepší hráč Jan Zajíček
2. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Lukáš Marek
3. FK OSTROV nejlepší hráč Jan Sýkora
4. JUNIOR CHOMUTOV nejlepší hráč Radek Kibal
5. FC ROKYCANY nejlepší hráč Ondřej Mašek
6. FC VIKTORIA M. LÁZNĚ nejlepší hráč Filip Straka


Ročník 2004/2005 -O POHÁR SPOLEČNOSTI J.P.L. LEŠENÍ

1. SK JIČÍN nejlepší hráč Burgert
2. JUNIOR CHOMUTOV nejlepší hráč Jindřich Bernas
3. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Milan Lexa
4. FC VIKTORIA PLZEŇ (dívky) nejlepší hráč Julia Csordas
5. FK TACHOV nejlepší hráč Matiáš Valečka
6. FK OSTROV nejlepší hráč Radek Lešťan
7. FC ROKYCANY nejlepší hráč David Hubert
8. TJ SOKOL STRÁŽ nejlepší hráč Jan Andrle


Ročník 2006 – O POHÁR SPOLEČNOSTI NEXT REALITY

1. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Tomáš Zazrivec
2. FK OSTROV I nejlepší hráč JehorPolyvianyi
3. FC VIKTORIA M. LÁZNĚ nejlepší hráč Marek Kolesa
4. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Martin Nedoma
5. ČLU BEROUN nejlepší hráč Ondřej David
6.FK OSTROV II nejlepší hráč Martin Lešťan
7. FC VIKTORIA PLZEŇ (dívky) nejlepší hráč Bára Mifková
8. TJ BANÍK STŘÍBRO nejlepší hráč Dominik Donate


Ročník 2007 – O POHÁR SPOLEČNOSTI VEGA

1. SKK HOVORČOVICE nejlepší hráč Oskar Holinka
2. JUNIOR CHOMUTOV nejlepší hráč Jan Roža
3. MFK MOST nejlepší hráč David Švarc
4. FK OSTROV nejlepší hráč Patrik Kapsa
5. FAPV DĚČÍN nejlepší hráč Aleš Březina
6. JFG WENDELSTEIN (SRN) nejlepší hráč TobiasRogulj
7. FC VIKTORIA M. LÁZNĚ nejlepší hráč Pavel Štrunc
8. FK KADAŇ nejlepší hráč Jiří Kasl


Ročník 2008 – O POHÁR SPOLEČNOSTI elektro s

1. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Lukáš Vegricht
2. SK ERVĚNICE / JIRKOV nejlepší hráč Martin Vrabec
3. FK OSTROV nejlepší hráč Prokop Šimek
4. FK TACHOV nejlepší hráč Filip Ardelánu
5. JUNIOR CHOMUTOV nejlepší hráč David Suda
6. JFG WENDELSTEIN (SRN) nejlepší hráč Felix Kölbl
7. AFK LOKO CHOMUTOV nejlepší hráč Jiří Hošek
8 KOHOUTI ROKYCANY nejlepší hráč Filip Volný


Ročník 2009 – O POHÁR PAVLA POCE POSLANCE EVROPSKÉHO PARLAMENTU

1. JFG WENDELSTEIN (SRN) nejlepší hráč Maurice Christ
2. JUNIOR ŽATEC nejlepší hráč Šimon Holák
3. AFK LOKO CHOMUTOV nejlepší hráč Mikuláš Čmejrek
4. SK PETŘÍN PLZEŇ nejlepší hráč Josef Běle
5. SK ERVĚNICE / JIRKOV nejlepší hráč Richard Kasl
6. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Václav Buček
7. FC VIKTORIA M. LÁZNĚ nejlepší hráč Jan Procházka
8. MFK MOST nejlepší hráč Adam Smetánka
9. FK OSTROV nejlepší hráč Matěj Bursík
10. FK DUKLA PRAHA (DÍVKY) I nejlepší hráč Štěpánka Čížová
11. JUNIOR CHOMUTOV nejlepší hráč Tomáš Tranžík
12. FK DUKLA PRAHA (DÍVKY) II nejlepší hráč Charlotta Goldamerová

Ročník 2010 – O POHÁR MDDM OSTROV

1. MFK MOST nejlepší hráč Tobiáš Schejbal
2. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Tomáš Lippert
3. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Tobiáš Sucharda
4. SK PETŘÍN PLZEŇ nejlepší hráč Pavel Vokáč
5. FK OSTROV nejlepší hráč Samuel Míchal
6. AFK LOKO CHOMUTOV nejlepší hráč Tadeáš Vrabec
7. JUNIOR CHOMUTOV nejlepší hráč Matiáš Holý
8. FK DUKLA PRAHA (dívky) nejlepší hráč Claudie Együdová